Galeria zdjęć z Kongresu

Prezentujemy Wam galeria ze wszystkie oficjalnymi fotografiami IV Kongresu Młodych Osób Konsekrowanych. wszystkie zdjęcia w naszej galerii są autorstwa niezawodnego Pawła Sawskiego

Przypominamy też, że możecie tworzyć media Kongresu razem z nami! Udostępniając jakiekolwiek informacje nt. „Młodych Konsekrowanych” oznaczajcie nasze media, a klikają w pomarańczowy przycisk poniżej możecie uzyskać dostęp do albumu ze zdjęciami uczestników. Dodawaj swoje fotografie i pobieraj te, które zrobili Ci inni!

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Twórz media Kongresowe razem z nami! Zapraszamy wszystkich uczestników do udostępniania swoich najlepszych fotografii z Kongresu w naszym wspólnym kongresowym albumie. 

Chcesz zobaczyć zdjęcia innych uczestników? A może masz swoje, którymi warto się podzielić? Wystarczy, że klikniesz w link powyżej i jesteś zalogowany na swoim koncie google i już możesz oglądać i przesyłać zdjęcia.

Pamiętaj też, żeby oznaczać nasze media, kiedy będziesz udostępniać swoje materiały w social mediach. A jeśli jeszcze ich nie śledzisz to możesz zawsze kliknąć poniżej i zaobserwować nas!